Lampa wisząca Torrontes — bursztynowy blask

Lampa wisząca Torrontes w kolorze mosiądzu szczotkowanego to wyjątkowa propozycja dla miłośników przytulnej aranżacji świetlnej z luksusowym zacięciem. Lampa wyróżnia się kolorystyką, nowoczesnym kształtem oraz wysoką jakość wykonania, widoczną w każdym detalu.

Największą ozdobą lampy jest szklany klosz o oryginalnym kształcie wykonany z napowietrzanego szkła w kolorze bursztynowym. Lampa zachwyca ciepłym światłym oraz harmonijnym połączeniem kolorów i materiałów. Szklana kopuła została wykończona metalowym ozdobnym elementem, który łączy klosz z łańcuszkiem oraz okrągłą podsufitką.

Pojedynczy punkt świetlny pozwala na zainstalowanie żarówki o maksymalnej mocy 60 W z gwintem E 27. Możesz postawić na klasyczny model lub wybrać dekoracyjną żarówkę filamentową. Klasa szczelność IP 20 chroni konstrukcję lampy.

Lampa wisząca Torrontes o wysokości 110 cm to doskonały wybór nad stół w jadalni lub barek między kuchnia a salonem. Możesz także powiesić lampę na klatce schodowej lub w wysokim hallu.

Wymiary
Średnica 34,5 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania