Lampa wisząca Townshend – konstrukcja oparta na drewnianej belce

Townshend to oświetlenie, obok którego nie można przejść obojętnie. Drewniana lampa wisząca o takiej konstrukcji znakomicie zaprezentuje się nad kuchennym blatem, jadalnianym stołem, pojemną komodą w pokoju dziennym lub sypialni. Jeśli gustujesz w spokojnych, harmonijnych aranżacjach, ten model to wymarzona propozycja dla Ciebie.

Lampa wisząca Townshend zwraca uwagę drewnianą belką, która pełni funkcję stelaża. Gdyby miała naturalne wybarwienie i większe gabaryty, można by było nazwać ją rustykalną. W takim wydaniu jest subtelniejsza. Lepiej współgra z kształtem i kolorystyką tkaninowych abażurów utrzymanych w bieli oraz brązie. Sposób, w jaki przewody oplatają drewniane ramię, wprowadza do niej spontaniczność, a zarazem ład i symetrię. Taki akcent nadaje zwisowi niespotykanego charakteru.

4-punktowa lampa wisząca mierzy 110 cm. Rozciąga się na szerokość 100 cm. Oprawki wyposażone są w gwint E27 o mocy równej 60W. Jeśli umieścisz ją nad stołem, będziesz mieć gwarancję, że żadna z zasiadających przy nim osób nie pozostanie w cieniu, a kącik jadalny zyska przyjemny klimat.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 100 cm
Waga 4.671 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo