Lampa wisząca Trabo Beris - stylowa i designerska

Lampa wisząca Trabo Beris to niezawodny sposób na stylowe oświetlenie nowoczesnego wnętrza. Surowe połączenie litego drewna z metalem, widocznym kablem oraz ażurową konstrukcją kloszów, czynią z niej idealny wybór do wnętrza w stylu industrialnym lub nowoczesnym.

Największą ozdobą lampy jest pięć metalowych kloszy w formie ażurowych kuli. Każdy z nich posiada miejsce na żarówkę filamentową z gwintem typu E27 oraz maksymalną mocą 60W. Klosze podtrzymywane są przez czarny kabel, pozornie niedbale omotany wokół drewnianej listy w kolorze szarej sosny.

Konstrukcja lampy podtrzymywana jest przez dwa minimalistyczne zawiesie, kabel oraz podłużną czarną podsufitkę. Lampa posiada imponującą wysokość 150 cm oraz długość 115 cm, co czyni ją dobrym wyborem do dużych i przestronnych pomieszczeń.

Lampa wisząca Trabo Beris świetnie prezentować się będzie w industrialnym salonie, stylowej sypialni lub na otwartej klatce schodowej. Pięć punktów świetlnych zapewni dobre oświetlenie nawet w bardzo dużym pomieszczeniu.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 150 cm
Waga 6.98 kg
Do pobrania