Lampa wisząca Trabo Gunnar - stylowe i mocne oświetlenie

Szukasz stylowej lampy do nowoczesnego wnętrza? Lampa wisząca Trabo Gunnar to designerska propozycja oświetlenia, która świetnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim, industrialnym lub loftowym. To, co wyróżnia model to stylowe połączenie drewna, metalu oraz grubego czarnego kabla.

Największą ozdobą lampy jest pięć ażurowych kloszy wykonanych z czarnegometalu. Nowoczesna konstrukcja tworzy efektowną oprawkę na żarówkę o gwincie E27. Klosze zawieszone są na kablu, który kilkukrotnie obwija drewnianą listwę w kolorze sosny szarej, a następnie wychodzi w kierunku metalowej podsufitki. Całość prezentuje się bardzo efektownie.

Lampa posiada aż pięć punktów świetlnych. W każdym z nich możesz zamontować żarówkę o maksymalnej mocy 25W. Ażurowa konstrukcja klosza sprzyja instalacji stylowych żarówek filamentowych.

Lampa Trabo Gunnar, o wysokości 150 cm, to dobry wybór do wysokiego salonu lub przestronnego korytarza. Model sprawdzi się także jako oświetlenie klatki schodowej lub blatu jadalnego stołu.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 150 cm
Waga 7.3 kg
Do pobrania