Lampa wisząca Trabo Komforta — postaw na styl!

Szukasz stylowej lampy do nowoczesnego wnętrza? Lampa wisząca Trabo Komforta to idealna propozycja do nowoczesnego wnętrza w stylu loftowym lub industrialnym. Stylowe połączenie metalu i drewna oraz najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że model prezentuje się efektownie i designersko.

Największą ozdobą lampy są geometryczne klosze z czarnego metalu, które zostały rozmieszczone wzdłuż drewnianej listwy w kolorze szarej sosny. W każdym z nich znajduje się ozdobna oprawka na żarówkę. Lampa podtrzymywana jest przez dwa zawiesie oraz podłużną podsufitkę, która koresponduje kolorystycznie z pozostałymi elementami.

Lampa Trabo Komforta posiada trzy punkty świetlne z możliwością zamontowania żarówek o maksymalnej mocy 60W oraz gwincie E27. Ażurowa konstrukcja kloszy zachęca do instalacji modnych żarówek filamentowych.

Lampa wisząca Trabo Komforta to dobry wybór do salonu, gabinetu lub młodzieżowego pokoju. Lampa sprawdzi się jako samodzielne oświetlenie lub dodatkowe wraz z innymi lampami z serii.

Trabo Komforta - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 6-8 cm
Waga 6.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał drewno/metal
Max moc źródła światła 60W
Typ gwintu E27
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie
Kolor szara sosna/czarny