Lampa wisząca Trabo Komforta - stylowa i nowoczesna

Lampa wisząca Trabo Komforta to stylowa propozycja do nowoczesnego wnętrza w stylu loftowym lub industrialnym. Pięć punktów świetlnych czyni ją również dobrym wyborem do dużego i przestronnego pomieszczenia. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że model prezentuje się bardzo efektownie.

Pięć kloszy o geometrycznym kształcie zostało symetrycznie rozmieszczonych wzdłuż drewnianej listwy w kolorze szarej sosny. Klosze zostały wykonane z czarnego metalu. Ich ażurowa budowa pozwala wyeksponować stylową żarówkę. Całość podtrzymywana jest przez dwa minimalistyczne zawiesie oraz podłużną podsufitką.

Lampa posiada aż pięć punktów świetlnych. W każdym z nich możesz zamontować żarówkę o maksymalnej mocy 60W oraz standardowym gwincie E27. Zastosowana klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed osadzaniem kurzu oraz pyłu z powietrza.

Lampa wisząca Trabo Komforta świetnie sprawdzi się w stylowym salonie, jadalni lub sypialni. Możesz także powiesić ją w szerokim hallu lub na klatce schodowej.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 6-8 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania