Lampa wisząca Trabo Long - industrialna i prosta

Lampa wisząca Trabo Long zachwyca prostotą oraz nowoczesnym designem. Lampa stanowi stylowe połączenie litego drewna, metalu oraz mocno wyeksponowanego kabla i designerskich żarówek o różnych kształtach. To dobry wybór do nowoczesnego wnętrza w stylu loftowym, skandynawskim i industrialnym.

Lampa Trabo Long ma wyjątkowo prostą budowę. Główny element konstrukcji stanowi czarny kabel, który oplata stylową drewnianą listwę w kolorze szarej sosny oraz podtrzymuje punkty świetlne. Lampa nie posiada kloszy. Tę rolę w modelu Trabo Long pełnią modne żarówki o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach.

Do wykonania lampy Trabo Long zostały użyte najwyższej jakości materiały, co skutkuje wysoką estetyką oraz trwałością lampy. Konstrukcja została dodatkowo zabezpieczona przed kurzem i zanieczyszczeniami z powietrza, co poświadcza klasa szczelności IP20.

Lampa Trabo Long dobrze sprawdzi się w dużych i przestronnych pomieszczeniach, jak salon, jadalnia, hall lub klatka schodowa. Możesz także powiesić ją nad blatem stołu.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 140 cm
Waga 6.26 kg
Do pobrania