Lampa wisząca Trabo Pino - stylowa i niebanalna

Szukasz stylowej lampy do nowoczesnego wnętrza w stylu skandynawskim lub industrialnym? Lampa wisząca Trabo Pino to niebanalna propozycja, która Cię zachwyci. Model wyróżnia się oryginalną konstrukcją oraz wysoką jakością użytych materiałów. Całość prezentuje się niezwykle efektownie.

Lampa Trabo Pino nie posiada klasycznych kloszy. Tę rolę pełnią żarówki o nowoczesnym kształcie okrągłych baniek. Żarówki zostały zamocowane w kwadratowych drewnianych oprawkach, które zwisają na czarnym kablu z listwy z drewna o kolorze szarej sosny. Całość podtrzymana jest przez trzy proste metalowe łańcuchy oraz dwa minimalistyczne zawiesie.

Lampa posiada trzy punkty świetlne z możliwością zamontowania żarówek o maksymalnej mocy 60W w każdej z nich. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed osadzeniem kurzu.

Trabo Pino o długości 140 cm jest dobrym wyborem do wysokich pomieszczeń. Lampa świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub na przestronnej klatce schodowej. Możesz także zawiesić ją nad blatem stołu.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 140 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania