Lampa Trabo Pino — niebanalne oświetlenie Twojego domu

Szukasz oryginalnej lampy do oświetlenia dużego wnętrza? Pięciopłomienna lampa Trabo Pino zachwyci Cię designem oraz jakością materiałów. Efektowne drewniane elementy świetnie pasować będą do wnętrz w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Brak kloszy i wyeksponowany kabel, nadają jej industrialnego charakteru.

Lampa wyróżnia się brakiem klasycznych kloszy. Tę rolę pełnią designerskie żarówki osadzone w ozdobnych oprawkach z drewna w kolorze szarej sosny, które korespondują kolorystycznie ze znajdującą się powyżej drewnianą podłużną listwą. Elementy połączone są za pomocą czarnego kabla, który zwisa z minimalistycznej podsufitki o tym samym kolorze.

Lampa posiada aż pięć punktów świetlnych. Każdy z nich daje możliwość zamontowania żarówki o maksymalnej mocy 60W, dzięki czemu lampa dobrze oświetli nawet bardzo duże pomieszczenie.

Trabo Pino to duża lampa, która potrzebuje przestronnego pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w salonie lub nad blatem jadalnego stołu. Możesz także ozdobić nią klatkę schodową lub wysoki hall.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 150 cm
Waga 6.26 kg
Do pobrania