Prosta lampa do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych

Uniwersalna lampa Tribe może wisieć w bardzo różnych pomieszczeniach, począwszy od kuchni, jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, sypialni, poprzez biuro, sklep, hotel i wiele innych. Jej design i kolorystyka są ponadczasowe, więc taki typ lampy raczej nigdy nie wyjdzie z mody, zdobywając dla siebie zwolenników prostoty i funkcjonalności. Najlepiej współgra z wystrojem w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym i klasycznym.

Lampa Tribe zrobiona jest z metalu. Klosz ma dość klasyczny, stożkowaty kształt i umieszczony jest na lince, która przytwierdzona została do estetycznej podsufitki z chromowanego metalu. Źródło światła w lampie to żarówka, a ponieważ nie ma jej w komplecie, należy dobrać ją osobno. Do lampy dedykowana jest również żarówka LED o gwincie E27. Kolor lampy to biel. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 30 cm.

Będzie świetnym elementem wyposażenia kuchni i sypialni o monochromatycznym i minimalistycznym wystroju. Podkreśli nieskazitelne wnętrza, dodając im wrażenia większej przestrzeni.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd