Stylowa i delikatna lampa do pokoju

Lampa wisząca Trini jest subtelna i elegancka - i najlepiej wygląda w takim właśnie otoczeniu. Pasuje do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Będzie doskonałą opcją do oświetlenia jadalni, kuchni, sypialni, pokoju dziennego. Sprawdzi się w hotelu i kawiarni. Podkreśli delikatne, minimalistyczne wnętrze, wypełnione lekkimi meblami. Idealna do jasnej kuchni, gdzie wniesie wrażenie przestrzenności i lekkości.

Lampa Trini jest wykonana z metalu i szkła. Ma bardzo ładny klosz w klasycznym kształcie półkuli. Wisi na przewodzie, który umieszczono w metalowej podsufitce. Nad kloszem również jest metalowy element ozdobny. Źródło światła to jedna żarówka (E27). Można dokupić do lampy energooszczędną żarówkę LED. Kolor klosza to opal, metalowe elementy mają barwę mosiądzu. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 30 × 108 cm.

Sprawdzi się w kuchni o jasnym wystroju (biel, krem). Pasuje do dodatków z pozłacanymi elementami - jak zasłony czy narzuta ze złotą nitką lub motywem. Chociaż pasuje do wszystkich kolorów, to najlepiej prezentuje się w jasnych wnętrzach.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania