Nowoczesna lampa trójpłomienna do eleganckiego wnętrza

Wisząca lampa Trini wygląda elegancko i stylowo, dlatego świetnie nadaje się do salonu, reprezentacyjnego gabinetu, czy nawet do biura. Sprawdzi się także jako oświetlenie nad wyspą kuchenną. Najlepiej odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim. To gustowne oświetlenie, które będzie ozdobą pomieszczenia, a jednocześnie nie jest na tyle przytłaczające, żeby zdominować całość.

Lampę Trini wykonano z metalu i szkła. Ma trzy klosze w kształcie półkuli, które wiszą na przewodach, przypiętych do podłużnej podsufitki w kształcie listwy. Lampa ma trzy źródła światła, którymi są żarówki o gwincie E27. Można dobrać do niej energooszczędne żarówki ledowe. Kolory lampy to mleczna, opalowa biel (klosze) i mosiądzowany metal (elementy metalowe). Wymiary wynoszą: 20 × 85 × 102 cm.

Taka lampa świetnie pasuje do ciepłych i jasnych aranżacji. Dobrze wygląda zestawiona z meblami z jasnego drewna lub drewnianymi elementami. Doskonała do przytulnej, eleganckiej sypialni i nad wysepkę kuchenną.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 102 cm
Do pobrania