Minimalistyczna elegancja idealna do stylowego salonu

Lampa wisząca Trini jest propozycją do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym. Będzie pasować również do eleganckich wnętrz loftowych. Jej forma i kształt jasno pokazują połączenie tradycyjnych wzorów i nowoczesnego wykonania. To dlatego lampa Trini jest nowoczesnym, wysmakowanym i stylowym elementem wystroju. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, restauracji, sklepu. Sprawdzi się w wielu wnętrzach, przykuwając wzrok swoim niebanalnym wyglądem.

Trini to model wykonany ze stali i dymionego szkła. Jej szklany klosz ma kształt lekko spłaszczonej półkuli i zawieszony jest na lince, przytwierdzonej do metalowej podsufitki. Ozdobne elementy również wykonane są z metalu. Źródło światła to jedna żarówka (gwint E27). Można wybrać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Kolorami lampy Trini są: czarny, dymny i mosiądz. Wymiary to: 30 × 30 × 30 × 108 cm.

Lampa sprawdzi się jako oświetlenie minimalistycznego salonu w ciemnych kolorach lub w czerni i bieli. Na tle niewielkiej ilości mebli i stonowanej kolorystyki z łatwością uwidocznią się wszystkie jej atuty.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania