Oryginalna i nowoczesna lampa z elementami z drewna

Lampa wisząca Tros to oświetlenie, które sprawdzi się w wielu pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub skandynawskim. Oryginalny design będzie jasnym punktem pomieszczenia i niebanalnym dodatkiem do całości wystroju. Lampa sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie, jadalni, przedpokoju. Może być zastosowana jako oświetlenie w biurze, kawiarni, sklepach, punktach usługowych. To oświetlenie, obok którego na pewno nie przejdziesz obojętnie.

Materiały, z których zrobiona jest lampa Tros, to metal, drewno i szkło. A konkretnie-stelaż i podsufitka są z drewna i metalu. Klosze przymocowane do podłużnej listwy mają kształt kwadratów. Całość wisi na linkach i przewodzie. Lampa ma dwa źródła światła, dwie żarówki o gwincie E27. Najlepiej dobrać do niej energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biel i drewno bukowe. Wymiary wynoszą: 50 × 90 cm.

Lampa Tros pasuje do estetycznie urządzonego, nowoczesnego biura. Swoje zadanie spełni również w jadalni. Pasuje do mebli drewnianych i białych, sprawdzi się w jasnych i ciemnych aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.631 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon