Design wzorowany na klasycznym oświetleniu

Efektowna, jednopłomienna lampa wisząca Troy to propozycja do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, korytarza, hotelu, baru. Ma ciekawy styl, wzorowany trochę na klasycznych kształtach klosza, co dodaje jej nieco staroświeckiego uroku. Najlepiej prezentuje się w pomieszczeniach o wystroju nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i vintage. Wizualnie wygląda bardzo efektownie, nadaje wnętrzu przytulnego, domowego charakteru. W pomieszczeniu, które oświetla lampa Troy, przyjemnie spędza się czas.

Lampa Troy zrobiona jest ze stali i tkaniny. Na długiej lince wisi charakterystyczny, dekoracyjny, tkaninowy klosz, przypominający trochę klasyczny, rozszerzający się stożek, a trochę dawne, ogrodowe latarnie. Brzegi klosza mają ozdobę w formie przeszycia. Źródłem oświetlenia jest tutaj jedna żarówka o gwincie E27. Można wybrać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Kolory lampy to czerń (elementy metalowe i dekor) oraz beż (tkanina abażura). Jej wymiary to: 45 × 45 × 45 × 103 cm.

Doskonała jako oświetlenie niewielkiego salonu w stylu tradycyjnym lub vintage z wyraźnymi nawiązaniami do dawnych wystrojów wnętrz. Można zestawiać z innymi lampami z tej kolekcji – np. lampą stołową.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 103 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania