Stylowa lampa, którą łatwo dopasujesz do nowoczesnych aranżacji

Lampa wisząca Troy to przyjemne dla oka, uniwersalne oświetlenie, które sprawdzi się w domu i nie tylko. W domu może wisieć w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, jadalni, przedpokoju. Odnajdzie się także w biurze, hotelu, barze i punktach usługowych. Jest prosta, ale estetyczna, modna i nowoczesna. Jeżeli chcesz wypróbować lampę Troy jako oświetlenie w swoim mieszkaniu, pamiętaj, że najlepiej sprawdza się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i klasycznym.

Wykonana z drewna, metalu i tkaniny lampa Troy ma dwa tekstylne abażury w modnym kolorze. Przy czarnej podsufitce znajduje się drewniana listwa, z której zwieszają się linki zakończone cylindrycznymi kloszami. Źródła światła – dwie żarówki o gwincie E27 należy nabyć osobno. Możesz wybrać do lampy energooszczędne żarówki LED. Kolory to grafit i sosna szczotkowana. Wymiary wynoszą: 85 × 40 × 95 cm.

Całkiem efektownie prezentuje się w pokojach, urządzonych na styl klasyczny. Pasuje do drewnianych mebli i podłóg. Dobrze radzi sobie z kolorami takimi jak czerń i biel. W jasnej i ciemnej aranżacji wygląda równie interesująco.

Wymiary
Długość 85 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 95 cm
Waga 2 kg
Do pobrania