Kwintesencja skandynawskiego stylu w twoich wnętrzach

Estetyczna lampa wisząca Troy najlepiej prezentuje się w jasnym i ciepłym wystroju, choć sprawdzi się też i w innych aranżacjach. Dobrze wypada w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, biurze, hotelu, restauracji. Wszędzie wnosi wrażenie wysmakowanej elegancji, przytulności i przestrzenności. Najbardziej pasuje do stylu skandynawskiego, nowoczesnego i klasycznego. Sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej, ale jej design wyraźnie nawiązuje do nowoczesnych rozwiązań stylistycznych.

Lampa Troy wykonana została z drewna, metalu i tkaniny. Jest stylowym połączeniem drewna i bieli. Linki podtrzymują drewnianą listwę z przymocowanymi do niej tekstylnymi kloszami o cylindrycznym kształcie. Źródłami światła są w lampie cztery żarówki o gwincie E27. Możesz dokupić do niej żarówki ledowe. Kolory lampy Troy to biel i sosna szczotkowana. Jej wymiary wynoszą: 170 × 20 × 104 cm.

Lampa jest idealna do jasnego, przestronnego salonu w stylu skandynawskim. Pasuje również do estetycznego biura z przewagą drewnianych mebli. Dobrze zgrywa się z kolorami takimi jak biel czy krem. Pasuje do mebli z wikliny.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 104 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania