Bardzo uniwersalna nowoczesna lampa do wnętrz nowoczesnych i vintage

Stylowa i efektowna lampa Tulon charakteryzuje się prostym designem, który sprawdza się w wielu pomieszczeniach o bardzo różnym umeblowaniu. Może stanowić oświetlenie wnętrza klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego i vintage. Lampa Tulon dopasuje się do specyfiki wielu pomieszczeń. Jest tak samo użyteczna w kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym, sypialni, salonie, przedpokoju, jak i pokojach hotelowych, barach, sklepach.

Wykonana z metalu i szkła lampa Tulon jest oświetleniem, które łatwo utrzymać w czystości, co jest ważne z uwagi na transparentny klosz. Przezroczyste szkło klosza ma kształt kielicha. Długa linka i podsufitka dopełniają całości.

Źródło światła to żarówka E27. Można dobrać do lampy energooszczędną żarówkę LED, co więcej, warto postawić na ozdobną, która podkręci wygląd całej lampy. Kolory lampy to czarny i transparentny. Wymiary wynoszą: 22 × 22 × 130 cm.

Kilka takich samych lamp może stanowić oświetlenie punktu gastronomicznego. Pasuje do różnego rodzaju mebli i wszystkich kolorów, może więc być użyta jako oświetlenie monochromatycznego, jak i bardzo barwnego wnętrza.

Wymiary
Szerokość 22 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania