Ciekawa i nowoczesna lampa, stylizowana na dawne oświetlenie

Lampa Tulon ładnie prezentuje się w wielu typach wystroju. Jest prosta i efektowna, a jej wygląd można dodatkowo podkręcić, dodając do niej ozdobną żarówkę. Może wisieć w jadalni, kuchni, pokoju młodzieżowym, małym salonie i sypialni. Pasuje także do sklepu, hotelu i kawiarni. Łatwo zgrywa się z różnymi typami wystrojów wnętrz. Doskonała do stylu nowoczesnego, klasycznego, vintage i minimalistycznego. Zarówno w jasnym, jak i ciemnym wystroju robi odpowiednie wrażenie.

Tulon to lampa, która została zrobiona z metalu i szkła. To połączenie - oprócz wartości wizualnych – pozwala na łatwe czyszczenie lampy z brudu. Szklany klosz ma kształt odwróconego kielicha. Wisi na długim zawiesiu, przytwierdzonym do pasującej kolorystycznie podsufitki.

Źródło światła to jedna żarówka E27. Możesz dobrać dedykowaną do lampy energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy to czarny i grafit (klosz). Wymiary wynoszą: 22 × 22 × 130 cm.

Sprawdza się w ciemnych i jasnych wystrojach. Będzie się świetnie prezentować zarówno w urządzonej na biało kuchni, jak i nowoczesnym pokoju młodzieżowym z kolorystyczną przewagą czerni i grafitu.

Wymiary
Szerokość 22 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania