Elegancka i prosta lampa do pokoju

Lampa wisząca Turda to wymarzony rodzaj oświetlenia do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i boho. Jest zwieńczeniem całości wystroju, ale nie próbuje nad nim dominować, dlatego łatwo stworzyć z nią wiele ciekawych aranżacji. Lampa Turda może wisieć w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, restauracji i hotelu. Wszędzie doskonale się sprawdza, będąc po prostu gustownym rodzajem oświetlenia i nie przytłaczając wnętrza.

Turda to lampa, która wykonana jest z metalu, PCV i papieru. Jej klosz ma kształt obręczy lub cylindra i zawieszony jest na długiej lince, co dodaje lampie wizualnej lekkości. Źródło światła w lampie to trzy żarówki o gwincie E27. Ponieważ nie ma ich w komplecie, należy dobrać je osobno i można przy tym wypróbować energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to złoty, a jej wymiary wynoszą: 64 × 110 cm.

Ta estetyczna lampa jest wymarzona do wnętrz skandynawskich z przewagą drewna i jasnych barw. Wpisuje się też w lekki, swobodny klimat stylu boho w delikatny sposób podkręcając charakter aranżacji.

Wymiary
Średnica 65 cm
Wysokość 110 cm
Waga 3.05 kg
Do pobrania