Lampa wisząca Twig – minimalizm w Twoim domu

Każdy architekt i dekorator wnętrz potwierdza, że oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów każdego mieszkania lub domu. Może ono zarówno ocieplić, jak i znacznie „ochłodzić” wnętrze. Lampy dostępne w sklepie BRW, poza tym, że pełnią praktyczną funkcję, są też stylowym detalem dekoracyjnym. Taka jest lampa wisząca Twig.

Metalowa lampa w kolorze chrom będzie świetnie wyglądać we wnętrzu pomalowanym na biało i w pastelowych barwach. Na zasadzie kontrastu będzie również pasować do wnętrz z ciemnymi ścianami – na ich tle będzie się wyraźnie odcinać i zwracać na siebie uwagę.

Lampa wisząca Twig wyróżnia się prostą, elegancką formą. Została wykonana z chromowanego metalu oraz akrylu osłaniającego źródła światła LED. Zawieszona na kwadratowej lśniącej podsufitce, jest zakończona krzyżakiem, na którego 4 końcach zainstalowane są źródłaświatła LED w klasie energetycznej AA++ i o mocy 24W każda. Ciepłe oświetlenie rozchodzi się równomiernie w całym pomieszczeniu i wyróżnia się wysokim natężeniem. Światło tej lampy zapewni Twojemu wnętrzu przytulny klimat.

Twig - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 25 cm
Waga 1.36 kg
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/kryształki
Barwa światła 3000k
Max moc źródła światła 24W (8x3W)
Strumień światła 1920 lm
Klasa szczelności (IP) 20
Gwarancja (miesiące) 24
Atuty produktu
produkt LED