Lampa wisząca Twig – minimalizm w Twoim domu

Każdy architekt i dekorator wnętrz potwierdza, że oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów każdego mieszkania lub domu. Może ono zarówno ocieplić, jak i znacznie „ochłodzić” wnętrze. Lampy dostępne w sklepie BRW, poza tym, że pełnią praktyczną funkcję, są też stylowym detalem dekoracyjnym. Taka jest lampa wisząca Twig.

Metalowa lampa w kolorze chrom będzie świetnie wyglądać we wnętrzu pomalowanym na biało i w pastelowych barwach. Na zasadzie kontrastu będzie również pasować do wnętrz z ciemnymi ścianami – na ich tle będzie się wyraźnie odcinać i zwracać na siebie uwagę.

Lampa wisząca Twig wyróżnia się prostą, elegancką formą. Została wykonana z chromowanego metalu oraz akrylu osłaniającego źródła światła LED. Zawieszona na kwadratowej lśniącej podsufitce, jest zakończona krzyżakiem, na którego 4 końcach zainstalowane są źródłaświatła LED w klasie energetycznej AA++ i o mocy 24W każda. Ciepłe oświetlenie rozchodzi się równomiernie w całym pomieszczeniu i wyróżnia się wysokim natężeniem. Światło tej lampy zapewni Twojemu wnętrzu przytulny klimat.

Twig - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 25 cm
Waga 1.36 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 3W
Strumień światła 1920 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Gwarancja 24 lata
Atuty produktu
produkt LED