Futurystyczna lampa do pokoju młodzieżowego

Lampa wisząca Twist najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych i loftowych. To od ciebie zależy, czy będzie wisieć w salonie, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym, czy może przedpokoju. Jedno jest pewne: gdziekolwiek się znajdzie, z pewnością będzie się wyróżniać - szczególnie na tle ciemnych ścian, które uwidocznią konstrukcję jej źródła światła. To nie tylko oświetlenie, ale bardzo wysmakowany rodzaj wewnętrznej dekoracji.

Twist jest oryginalną wiszącą lampą, wykonaną z akrylu i aluminium. Wygląda jak ażurowa, pleciona kula na lince. Źródłem jej światła jest wbudowany moduł ledowy (moc 20W), emitujący białe światło o neutralnej barwie. Lampa jest w kolorze chromu. Jej wymiary wynoszą: 100 × 22 cm.

Do lampy Twist pasują nowoczesne meble o prostych formach, zarówno białe, jak i czarne, a także te z elementami z metalu. Wyróżnia się na tle ciemnych kolorów takich jak: czerń, grafit, granat, brąz. Kilka takich samych lamp może być świetnym, oryginalnym oświetleniem nowoczesnego punktu gastronomicznego.

Wymiary
Długość 100 cm
Średnica 22 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania