Połączenie najmodniejszych trendów w jednej lampie Universo

Oryginalna lampa Universo będzie ozdobą wielu aranżacji. To nie tylko sposób na oświetlenie wnętrz, ale pełnoprawny element dekoracyjny salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu. Może być ciekawą alternatywą oświetlenia restauracji i stylowej, klimatycznej kawiarenki. Pasuje do wystroju w stylu boho, vintage, nowoczesnego, klasycznego, a nawet industrialnego. Jedna lampa spełnia standardy wielu bardzo różnych aranżacji wnętrza.

Lampa Universo zrobiona jest ze szkła i metalu. Jej zewnętrzny, metalowy klosz jest dość duży i przypomina kulistą, ażurową klatkę, w której zamknięty jest mały klosz z transparentnego szkła. Całość wisi na długiej lince, sprawiając lekkie i zwiewne wrażenie. Źródło oświetlenia to żarówka o gwincie E27, warto wypróbować energooszczędne żarówki LED. Dla podniesienia atrakcyjności lampy można zastosować ozdobną żarówkę. Kolor lampy – złoty. Wymiary wynoszą: 140 × 50 × 50 cm.

Pasuje do mebli z drewna i z elementami metalowymi. Doskonała do aranżacji w ciepłej gamie kolorystycznej. Dobrze prezentuje się w jasnym wnętrzu.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting