Oryginalne oświetlenie do nowoczesnych pomieszczeń o niewielkim metrażu

Efektowna lampa wisząca Universo to alternatywa dla tradycyjnego, jednopunktowego oświetlenia. Oprócz źródła światła stanowi także niebanalną dekorację, która wpłynie na charakter całego pomieszczenia. Lampa pasuje do pokoju młodzieżowego, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, biura, hotelu, kawiarni. Jest dość uniwersalna mimo bardzo charakterystycznego designu i doskonale odnajduje się w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, vintage i boho.

Lampa wykonana została z metalu i szkła. Ma dość duży zewnętrzny klosz, który przypomina ażurową klatkę w kształcie kuli, a wewnętrzny mniejszy klosz również ma okrągły kształt.

Źródło światła lampy to żarówka o gwincie E27. Zastosowanie energooszczędnej żarówki LED to gwarancja dłuższej wytrzymałości źródła światła. Kolor lampy – chrom. Wymiary to: 50 × 50 cm.

To dobre oświetlenie do nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Lampa Universo pasuje do mebli drewnianych i z elementami metalowymi. Ten konkretny model najlepiej zgrywa się z chłodnymi odcieniami wystroju.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania