Oryginalna lampa, która ozdobi nowoczesne aranżacje

Lampa wisząca Universo jest ciekawym rodzajem oświetlenia, które spełni nie tylko funkcje praktyczne, ale i dekoracyjne. Dobrze prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, industrialnych, skandynawskich, boho i vintage. Jest uniwersalna, łatwo wkomponuje się w różne wystroje. Może wisieć w kuchni, jadalni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, salonie, barze, sklepie. Przykuwa wzrok nietypowym designem i nadaje charakteru wnętrzom.

Universo to lampa zrobiona z metalu i szkła. Ma dość duży klosz, składający się z dwóch części - zewnętrzna metalowa ma kształt kulistej klatki, wewnętrzna (mniejsza) jest ze szkła. Całość wisi na długim zawiesiu.

Źródło światła w lampie to żarówka o gwincie E27. Możesz wybrać do niej energooszczędną żarówkę LED. Kolory – czarny i transparentny. Wymiary wynoszą: 26 × 26 × 105 cm.

Pasuje do mebli z drewna i z elementami metalowymi. Dobrze wygląda w ciemnym, jasnym i wielokolorowym pomieszczeniu, więc można dowolnie zestawiać lampę z różnymi barwami wystroju.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 105 cm
Waga 1.61 kg
Do pobrania