Stylowa lampa do niebanalnych, modnych aranżacji

Lampa wisząca Universo w modny sposób podkreśli Twoje pomieszczenia, nadając im charakteru miejsca, które urządzone jest z dbałością o aktualne trendy. Dobre miejsce dla lampy Universo to salon, kuchnia, jadalnia, biuro, bar, sklep. Jest uniwersalna pomimo oryginalnego, nietuzinkowego designu. Sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, loftowym, klasycznym, skandynawskim, boho, vintage.

Universo to lampa, która została wykonana z metalu i szkła. Na podłużnej podsufitce przymocowane są linki, na których wiszą niezwykle oryginalne klosze, składające się z części zewnętrznej i wewnętrznej. Na zewnątrz to ażurowa, kulista klatka a wewnątrz niewielki klosz z transparentnego szkła.

Źródłem światła są trzy żarówki o gwincie E27. Możesz wybrać do lampy żarówki LED, jej charakter podkreślą te ozdobne. Kolory lampy to czarny i transparentny. Wymiary wynoszą: 111 × 26 × 120 cm.

Lampa sprawdzi się w nowoczesnej kuchni nad wyspą kuchenną. Pasuje do ciemnych i jasnych aranżacji. Dobrze będzie wyglądać w pomieszczeniach barowych w stylu loft.

Wymiary
Długość 111 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 120 cm
Waga 5.19 kg
Do pobrania