Lampa wisząca Vallemare – ultranowoczesna oprawa o biżuteryjnym charakterze

Nowoczesne technologie wykorzystywane przy produkcji oświetlenia umożliwiają tworzenie opraw, które znakomicie spełniają swoją pierwotną funkcję, czyli rozjaśniają wnętrza, a przy okazji widowiskowo je zdobią. Lampa wisząca LED o takim kształcie to propozycja dla osób ceniących dodatki, które za sprawą swojej niepospolitej formy pozostawiają niezatarte wrażenie na każdym, kto miał szansę je ujrzeć.

Źródłem światła są diody LED wbudowane w korpus lampy. Emitują strumień świetlny o długości 2200 lm i białej ciepłej barwie. Konstrukcja składająca się z metalu w kolorze chrom ma piękny, elegancki połysk. Fantazyjnie wygięte ramiona sprawiają, że lampa wisząca Vallemare wygląda, jakby swobodnie płynęła w powietrzu. Efekt ten potęguje zawieszenie – delikatne wizualnie, choć w rzeczywistości niezwykle wytrzymałe. Dekoracyjny charakter tej oprawy jest także zasługą szklanych, mieniących się w świetle kryształków.

Tak oryginalna lampa wisząca najlepiej wpasuje się w nowoczesne aranżacje. To pełny wyrazu dodatek, dlatego musisz zadbać, aby jego otoczenie było stonowane, gdyż tylko takie pozwoli Ci wyeksponować wszystkie jego walory.

Vallemare - wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 73 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/kryształ
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Strumień światła 2200 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Gwarancja 2 lata