Lampa wisząca Vallemare – ultranowoczesna oprawa o biżuteryjnym charakterze

Nowoczesne technologie wykorzystywane przy produkcji oświetlenia umożliwiają tworzenie opraw, które znakomicie spełniają swoją pierwotną funkcję, czyli rozjaśniają wnętrza, a przy okazji widowiskowo je zdobią. Lampa wisząca LED o takim kształcie to propozycja dla osób ceniących dodatki, które za sprawą swojej niepospolitej formy pozostawiają niezatarte wrażenie na każdym, kto miał szansę je ujrzeć.

Źródłem światła są diody LED wbudowane w korpus lampy. Emitują strumień świetlny o długości 2200 lm i białej ciepłej barwie. Konstrukcja składająca się z metalu w kolorze chrom ma piękny, elegancki połysk. Fantazyjnie wygięte ramiona sprawiają, że lampa wisząca Vallemare wygląda, jakby swobodnie płynęła w powietrzu. Efekt ten potęguje zawieszenie – delikatne wizualnie, choć w rzeczywistości niezwykle wytrzymałe. Dekoracyjny charakter tej oprawy jest także zasługą szklanych, mieniących się w świetle kryształków.

Tak oryginalna lampa wisząca najlepiej wpasuje się w nowoczesne aranżacje. To pełny wyrazu dodatek, dlatego musisz zadbać, aby jego otoczenie było stonowane, gdyż tylko takie pozwoli Ci wyeksponować wszystkie jego walory.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 73 cm
Waga 1.345 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo