Lampa wisząca Varrazo - kryształy idealnie dopełniają formę

Akcent idealnie dopełniający nowoczesną przestrzeń mieszkania z jednej strony powinien mieć czystą formę, a z drugiej jakiś charakterystyczny element. W tej roli występować mogą kryształy. A przynajmniej na nie postawili projektanci, których dziełem jest Lampa wisząca Varrazo.

Forma tej lampy jest niezwykle lekka i dyskretna. To nic innego jak okrąg o średnicy 55 cm, który został zawieszony na trzech przewodach mniej więcej 100 cm pod sufitem. Bardzo ważnym akcentem stylistycznym lampy wiszącej są kryształy pojawiające się w okolicy źródeł światła. Za ich sprawą tworzone są refleksy świetlne, które nadają przestrzeni charakteru.

Wbudowana lampa LED-owa sprawia, że strumień światła generowany przez ten model ma wartość 2000 lm. A jasność to dopiero pierwsza z zalet. Drugą jest wyjątkowa trwałość - źródło światła jest przewidziane na 25000 godzin pracy. Lampa wisząca Varrazo została wykonana w zgodzie z wymogami klasy energetycznej A+ oraz charakteryzuje się maksymalną mocą na poziomie 16,8 W.

Informacje techniczne

 

Varrazo - wymiary
Średnica 55 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Źródło światła lampa LED
Materiał stal, kryształ
Typ gwintu led wbudowany
Barwa światła 4000K
Max moc źródła światła 16,8W
Strumień światła 2000 lm
Atuty produktu
oświetlenie LED