Lampa wisząca Varrazo - kryształy idealnie dopełniają formę

Akcent idealnie dopełniający nowoczesną przestrzeń mieszkania z jednej strony powinien mieć czystą formę, a z drugiej jakiś charakterystyczny element. W tej roli występować mogą kryształy. A przynajmniej na nie postawili projektanci, których dziełem jest Lampa wisząca Varrazo.

Forma tej lampy jest niezwykle lekka i dyskretna. To nic innego jak okrąg o średnicy 55 cm, który został zawieszony na trzech przewodach mniej więcej 100 cm pod sufitem. Bardzo ważnym akcentem stylistycznym lampy wiszącej są kryształy pojawiające się w okolicy źródeł światła. Za ich sprawą tworzone są refleksy świetlne, które nadają przestrzeni charakteru.

Wbudowana lampa LED-owa sprawia, że strumień światła generowany przez ten model ma wartość 2000 lm. A jasność to dopiero pierwsza z zalet. Drugą jest wyjątkowa trwałość - źródło światła jest przewidziane na 25000 godzin pracy. Lampa wisząca Varrazo została wykonana w zgodzie z wymogami klasy energetycznej A+ oraz charakteryzuje się maksymalną mocą na poziomie 16,8 W.

Informacje techniczne

 

Varrazo - wymiary
Średnica 55 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał stal
Typ gwintu LED
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 16,8W
Strumień światła 2000 lm
Atuty produktu
oświetlenie LED