Elegancka lampa – prawdziwa gwiazda niewielkiego salonu

Lampa wisząca Varus to model o ciekawym, delikatnym, ale bardzo efektownym designie i świetnym połączeniu kolorystycznym, nadającym wnętrzu luksusowego charakteru. Sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, nad kawiarnianym stolikiem. Sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej, ale w pomieszczeniu natychmiast zwraca na siebie uwagę. Najlepsza do aranżacji w stylu glamour, nowoczesnym i klasycznym.

Wykonana z metalu i szkła lampa Varus zachwyca kunsztownością i delikatnością. Tej łagodnej subtelności dodaje jej kulisty, dwukolorowy klosz, który wydaje się niezwykle lekki. Wisi na długiej lince, przytwierdzonej do niewielkiej podsufitki.

Źródłem światła jest w niej żarówka o gwincie E27. Można wybrać dedykowane do lampy energooszczędne żarówki LED. Kolorami lampy są złoty i transparentny. Wymiary wynoszą: 120 × 30 cm.

Sprawdzi się np. w jasnej lub białej sypialni z lekkimi meblami i drewnianą podłogą. Dodatki mogą być w bardziej zdecydowanych kolorach jak miodowy lub jasny brąz. Sprawdzi się też wśród mebli klasycznych i stylizowanych na antyki.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.94 kg
Do pobrania