Lampa wisząca Viela miedziana – postaw na złoty akcent!

Szukasz lampy, która rozjaśni Twoje wnętrze? Lampa wisząca Viela miedziana zrobi to podwójnie! Lampa wyróżnia się ażurowym kloszem i metaliczną, ciepłą barwą, dzięki której wprowadza jasny akcent do pomieszczenia, nawet kiedy nie jest zapalona. Miedziana siatka pięknie odbija światło i tworzy ciekawy efekt na ścianie. To dobry wybór do kuchni, jadalni lub nastrojowej sypialni.

Lampa wisząca Viela została wykonana z metalu w kolorze miedzianym. Lampa posiada klasyczny kształt lekko spłaszczonej kuli. W środku znajduje się pojedyncza oprawa na żarówkę, która łączy stylowy klosz z czarnym prostym zwisem. Całość prezentuje się oryginalnie i bardzo dekoracyjnie.

Wymiary lampy to 27,5 cm średnicy i 120 cm wysokości. Jednopłomienna oprawka pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Lampa posiada klasę szczelności IP20.

Lampa wisząca Viela miedzianastwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz powiesić ją w centrum pomieszczenia lub wykorzystać do oświetlenia stołu. Model sprawdzi się we wnętrzach w stylu industrialnym, vintage i boho.

Wymiary
Średnica 27,5 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1 kg
Do pobrania