Lampa wisząca/wentylator Marva - nowoczesna i designerska

Marva to stylowe połączenie lampy i wentylatora. Model posiada szerokie ramiona wykonane z MDF w kolorze białym oraz nowoczesną konstrukcję z metalu w kolorze chrom. Możesz powiesić go w kuchni, salonie, domowym gabinecie lub każdym innym pomieszczeniu, w którym zależy Ci na dobrym oświetleniu oraz możliwości ochłodzenia.

Centralny punkt lampowentylatora Marva stanowi półokrągły klosz wykonany ze opalizowanego szkła o mlecznym odcieniu. Oprawka z chromowanego metalu łączy klosz z ramionami wentylatora oraz stylową podsufitką o tej samej barwie. Jasne kolory i nowoczesne materiały sprawiają, że model prezentuje się bardzo lekko i stylowo.

Wentylator Marva posiada trzy zakresy prędkości, które możesz zmieniać za pomocą włącznika. Możliwość zmiany kierunków w prawo i w lewo sprawia, że wiatr zawsze wieje w dobrą stronę. Pojedynczy punkt świetlny pozwala na montaż żarówki o maksymalnej mocy 60W.

Lampowentylator Marva ze względu na swój nowoczesny design sprawdzi się jako wyposażenie wnętrza w stylu minimalistycznym, loftowym lub skandynawskim.

Wymiary
Średnica 76 cm
Wysokość 41 cm
Waga 4.92 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.