Lampa Works Black — minimalizm zawsze się sprawdzi

Czarna lampa wisząca stanowi uniwersalne rozwiązanie, które odnajdzie się tak naprawdę w każdym wnętrzu. Kolor ten jako jeden z nielicznych świetnie komponuje się ze wszystkimi innymi barwami. Mowa tu zarówno o pastelach, jak i nieco ciemniejszych czy też jaskrawych barwach.

Lampa wisząca Works Black to strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujesz czegoś prostego i nie chcesz, by lampa nadmiernie rzucała się w oczy. Model Works Black posiada jedno źródło światła o maksymalnej mocy 60 W. Jest to lampa, która najlepiej sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła. Umieścisz ją w pomieszczeniu o dowolnym metrażu, jak i stylu.

Lampa została wykonana ze stali, dzięki czemu jest solidna i odporna na wszelkie uszkodzenia. Zachowa swój oryginalny wygląd na naprawdę długi czas. Jej średnica wynosi 33 cm, z kolei wysokość — 110 cm.

Oświetl swoje wnętrze w prosty i sposób, stawiając na lampę Works Black! Jeśli nie interesuje Cię czarna lampa, sprawdź inne nasze propozycje, bowiem ten model dostępny jest także w innych kolorach!

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting