Lampa wisząca Zigzag - design pod sufitem

We wnętrzach cenisz prosty styl? Umiejętnie przeplatasz elementy retro oraz nowoczesne? Stosujesz paletę barw ograniczoną do tych ponadczasowych? Trendy z ostatnich sezonów zdają się świetnie współpracować z Twoimi upodobaniami. Dobry przykład stanowi lampa wisząca Zigzag ujmująca minimalistycznym designem.

To model, którego elementy składowe ograniczono do minimum. Wychodzący od okrągłej platformy przewód mniej więcej w połowie długości stylowo się zakrzywia, tworząc zygzak. Następnie prowadzi do prostej oprawki na żarówkę z gwintem typu E27. Wykonanie z metalu gwarantuje trwałość i bezproblemowe czyszczenie. Ponieważ jest to lampa bez klosza, można zainstalować w niej bardziej interesującą niż klasyczna żarówkę Edisona. Wyróżnia ją dekoracyjny żarnik.

Minimalistyczne lampy to modele stworzone zarówno do loftowych i skandynawskich stylów wyposażania, jak i tych bardziej tradycyjnych i ozdobnych. Świetny efekt dadzą wisząc samotnie, jak i w grupie. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 82 cm, średnica: 17 cm. Typ gwintu: E27.

Zigzag - wymiary
Długość 82 cm
Średnica 17 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata