Lampa wisząca Zigzag – nowoczesna „błyskawica” świetlna

Nazwa tego oświetlenia bardzo trafnie opisuje jego formę. Jest ona o tyle przewrotna, że sprawia wrażenie dosyć surowej, ascetycznej, gdyż pozbawiona jest pełnych przepychu ozdób, a mimo to skutecznie przyciąga uwagę. Czarna lampa wisząca o takiej konstrukcji dostarczy Ci dużą ilość światła. Pomoże wymodelować wnętrze lub podkreślić wszelkie zastosowane w nim aranżacyjne niuanse.

Lampa wisząca Zigzag składa się z płaskiej szyny, z której wychodzą cienkie przewody zakończone oprawkami pozbawionymi abażurów. Od innych tego typu modeli dostępnych w ofercie odróżnia ją zastosowanie dodatkowych osłonek na przewody, powyginanych na kształt błyskawicy, zakłócających pierwotny, prosty kształt kabli. Wygląda to dosyć awangardowo.

Ta 3 punktowa lampa wisząca wyposażona jest w skromne oprawki z gwintem typu E27, który pozwoli Ci na swobodny dobór źródła światła. Jeśli oprócz ciekawego efektu wizualnego pragniesz osiągnąć równie intrygujący efekt świetlny, dopasuj do niej dekoracyjne żarówki. Zwis możesz umieścić na tle ściany z cegły lub architektonicznego betonu. W ten sposób podkreślisz piękno eksponowanej powierzchni, jak i samego oświetlenia.

Wymiary
Długość 62 cm
Szerokość 50 cm
Średnica 16 cm
Waga 1.42 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting