Lampa wisząca Zip – designerskie oświetlenie do niebanalnego wnętrza

Jeśli lubisz się wyróżniać jeśli chodzi o wystrój mieszkania, lampa wisząca Zip jest propozycją w sam raz dla ciebie. Niezwykły design wyróżnia ją spośród wielu modeli oświetlenia. Połączenie materiałów jest nietuzinkowe, a całość stanowi niezwykle oryginalny typ oświetlenia, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Lampa wisząca Zip pasuje do pokoju młodzieżowego, kuchni, sypialni, salonu, przedpokoju, baru. Nadaje niesamowitego klimatu wystrojowi. Najlepiej zgrywa się z wystrojami w stylu nowoczesnym i loftowym.

Lampa wisząca Zip jest zrobiona z metalu, szkła i ekoskóry. Ma klosz o lejkowatym kształcie, częściowo ze szkła (górna część) a częściowo z metalu, powleczonego ekoskórą. Charakterystyczną i nietypową ozdobą jest umieszczony z boku klosza metalowy suwak. Do lampy potrzebna będzie żarówka o gwincie E27. Pamiętaj, że dedykowane do niej są także energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to czarny, transparentny i chrom. Wymiary wynoszą: 17 × 28 cm.

To lampa w sam raz do nowoczesnego wnętrza, w którym umeblowanie jest nietypowe i oryginalne. Pasuje do elementów metalowych, chromowanych i designerskich mebli.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 28 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania