Metalowy lampion - stylowe oświetlenie domu i ogrodu

Przy urządzaniu wnętrza w określonym stylu każdy szczegół ma znaczenie. Również lampiony powinny być odpowiednio dobrane do panującej wokół atmosfery. Jeśli stawiasz na styl boho lub orientalny, a także na ciepłe kolory - wybierz kolorowe lampiony. Ich delikatny design oraz praktyczne zastosowanie będą trafionym wyborem do każdego pomieszczenia utrzymanego w takich stylistykach.

Ażurowe lampiony dostępne są w trzech ciepłych kolorach: różowym, fioletowym i brązowym. Metalowa konstrukcja ma wycięte drobne geometryczne wzory, które pięknie rozpraszają padające na zewnątrz promienie świecy. Lampiony są zaokrąglone na górze dzięki czemu światło przede wszystkim “wydostaje się” przez wycięte otwory.

Lampion będzie wyglądał niesamowicie ustawiony na komodzie, ławie bądź parapecie w otoczeniu kwiatów. Ażurowy lampion będzie przytulnym wykończeniem wystroju Twojego wnętrza bądź ogrodu. Skusisz się na niego?

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas, który lampion chcesz zakupić wpisując numer znajdujący się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Wysokość 32 cm
Waga 0.984 kg
Do pobrania