Kwitnący lampion – oryginalna dekoracja w Twoim mieszkaniu

Jeśli często zapraszasz gości, pewnie chcesz zrobić na nich dobre wrażenie. Zadbaj o odpowiednią dekorację stołu podczas imprezy. Pomoże Ci w tym elegancki wazon z kwiatami, serwis oraz lampion, który oświetli światłem świec miejsce uroczystości i wprowadzi ciepłą atmosferę.

Czarny metalowy lampion w kształcie tulipana odpowiednio i bezpiecznie wyeksponuje świecę lub tealighta. Śmiało możesz go nimi uzupełnić. Ciekawie będą też wyglądały w nim lampki LED.

Dekoracyjny lampion z czarnego metalu w kształcie rozkwitającego kwiatu będzie efektownym i nietuzinkowym elementem dekoracji wnętrza. Możesz postawić go nie tylko na stole w jadalni, ale również na komodzie w salonie lub na stoliku nocnym w sypialni a także na tarasie czy w ogrodzie.

Lampion z metalu ma średnicę 14,5 cm oraz wysokość 12,5 cm. Idealnie uzupełni zwłaszcza minimalistyczne, loftowe i skandynawskie wnętrza. Wizualnie lekki, a przy tym wyraźnie wpisujący się w trendy, będzie ciekawą odmianą od klasycznych świeczników i nudnych podstawek na świece.

lampion - wymiary
Średnica 14,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.354 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal/szkło