Lampka biurkowa na klips Laroa w kolorze białym - idealna do czytania

Szukasz stylowej, a zarazem maksymalnie funkcjonalnej lampki na biurko? Nowoczesna lampka biurkowa na klips Laroa sprawdzi się zarówno do nauki (np. do pokoju dziecka lub nastolatka), jak i do biura, gabinetu czy biblioteki. Minimalistyczna lampka stojąca z pewnością przypadnie do gustu i przyda się każdemu, kto lubi po prostu poczytać w domowym zaciszu.

Funkcjonalna lampka biurkowa wyróżnia się innowacyjnym systemem mocowania do blatu za pomocą klipsa, dzięki czemu nie przesuwa się; nie łatwo ją także strącić. Poręcznym rozwiązaniem jest zastosowany w lampce dotykowy ściemniacz, który pozwala łatwo wyłączyć lub zmniejszyć dopływ światła. Regulowany trzon lampki pozwala nakierować źródło światła w dowolną stronę, zależnie od potrzeby.

Lampka biurkowa na klips Laroa ma wymiary 27,5 cm (długość), 6,5 cm (szerokość) oraz 45 cm (wysokość). Uniwersalny, biały kolor sprawia, że lampka wpasowuje się niemal w każde wnętrze, dodając mu nowoczesnego wyrazu. Lampka biurkowa objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 27,5 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.464 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo