Lampka dziecięca Ampato - niebieski ptaszek pod kloszem

Pokój dziecka to jego małe królestwo, w którym każda rzecz powinna wprawiać w dobry nastrój i zachęcać do zabawy. Jeśli dodatkowo spełnia funkcje praktyczne - tak jak lampka dziecięca Ampato - możesz być pewien, że znalazłeś ideał! Ten zabawny ptaszek sprawi, że wieczorne zasypianie będzie dziecinnie proste.

Wszechstronna lampka dziecięca LED w kolorze niebiesko-białym ma kształt uroczego niebieskiego ptaszka, umieszczonego pod przezroczystym kloszem. Posiada wbudowany akumulatorek, ładowany za pomocą dołączonego kabla USB. Lampka dziecięca wyposażona jest funkcję ściemniania przez dotyk, a także w sensor ruchu, dzięki czemu oprócz trybu świecenia ciągłego posiada również tryb automatyczny. Dzięki zawieszce z lampki stołowej bez trudu zamienisz ją w lampkę wiszącą. Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych.

Lampka dziecięca Ampato łączy piękną ozdobę z funkcjonalnym źródłem światła. Pasuje do każdego dziecięcego pokoju - z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.46 kg
Do pobrania