Girlanda Milla – zimowe nastrojowe światełka

Najszybszym sposobem na nadanie nowoczesnemu wnętrzu ciepła jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Dekoracyjne łańcuchy świetlne, lampki, świece i girlandy będą przydatne nie tylko podczas świąt. Możesz je wykorzystać również do stworzenia nastrojowej oprawy wieczoru randkowego. Girlanda Milla podkreśli romantyczną atmosferę. Możesz powiesić je na choince w charakterze światełek, ale sprawdzą się również na Walentynki, jako codzienna ozdoba do salonu lub eleganckie oświetlenie do pokoju dziewczynki.

W zestawie, na przewodzie długości 210 cm znajduje się dziesięć wbudowanych żarówek LED. Łańcuch światełek w kształcie serduszek został wykonany z metalu. Niewielkie serca z ażurowymi wycięciami będą wyeksponowane pięknie zarówno na choince, jak i w szklanym przezroczystym lub kolorowym naczyniu. Zawieszone w oknie, na karniszu, będą bardzo wyrazistą ozdobą pomieszczenia.

Dekoracyjna girlanda daje kameralne światło w odcieniu ciepłej bieli o temperaturze barwowej 3000K. Będzie pasować świetnie do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym, shabby chic, skandynawskim oraz paryskim.

Wymiary
Długość 210 cm
Średnica 5 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania