Girlanda Nalle – przydatna na co dzień i od święta

Chcesz blyskawicznie dodać swojemu wnętrzu ciepła i klimatyczności na zimę? Zdecyduj się na odpowiednie oświetlenie, w tym lampki, łańcuchy świetlne i girlandy. Przydadzą Ci się one zwłaszcza podczas w okresie świąteczno-noworocznym. Girlanda Nalle podkreśli przytulną atmosferę. Tego typu światełka przydadzą Ci się zarówno jako ozdoby na choinkę, jak również po sezonie. Ze względu na oryginalną formę, sprawdzą się również w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, gdzie będą uroczą ozdobą.

Łańcuch świetlny z lampkami w kształcie misiów został wykonany z akrylu. Składa się on z dziesięciu transparentnych wbudowanych żarówek LED rozmieszczonych na przewodzie długości 120 cm. Malutkie misie będą wyglądać pięknie zarówno na drzewku choinkowym, jak i w szklanym naczyniu czy zawieszone w oknie, na karniszu.

Dekoracyjne światełka dają dyskretne światło w ciepłym odcieniu bieli w temperaturze barwowej 3000K. LED-y są dołączone do zestawu, dzięki czemu możesz cieszyć się dekoracją tuż po wyjęciu z opakowania.

Wymiary
Długość 120 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania