Łańcuch choinkowy - kolorowe światełka na zewnątrz i do wnętrza

Zbliża się najbardziej magiczny czas w roku - miejskie choinki i ulice mienią się już od tysięcy lampek i świecących dekoracji. Powitaj ten radosny klimat również w swoim domu. Wielobarwny łańcuch choinkowy do użytku zewnętrznego i wewnętrznego to prawdziwy must-have tegorocznych świąt.

Radosne kolory światełek ocieplają nawet najbardziej ponurą zimę. 150 diod w czterech kolorach natychmiast doda świątecznej atmosfery, tak wyczekiwanej przez cały rok. Udekorowany dom stanie się miejscem rodzinnych spotkań i wypoczynku, a ozdoby podkreślą uroczysty charakter okresu bożonarodzeniowego. Długi na 20 m łańcuch choinkowy sprawdzi się na bardzo dużej choince, ale też z łatwością rozświetlisz nim wejście do domu lub rosnące na podwórzu drzewko. Taka dekoracja sprawi, że Twój dom na pewno wyróżni się w okolicy.

Świąteczny czas warto celebrować, a jedną z tradycji jest odpowiednie przygotowanie domu - na zewnątrz i w środku. Klasyczny łańcuch choinkowy idealnie się sprawdzi jako wybór na wiele sezonów.

Wymiary
Długość 2000 cm
Waga 0.504 kg
Do pobrania