Ława Almeria – przestronna i wizualnie lekka

Jeżeli potrzebujesz okrągłej ławy, to przygotowaliśmy dla Ciebie model ławy Almeria. Powstała z myślą o  miłośnikach zaoblonych krawędzi i lekkich konstrukcji. Mebel ten posiada okrągły blat z dymionego szkła oraz mocny, metalowy stelaż układający się w X, co tworzy idealny duet do loftowych i nowoczesnych aranżacji.

Ława loftowa doskonale wygląda w towarzystwie przestronnego narożnika, kompaktowej sofy lub 2-4 foteli. Na dużej powierzchni znajdzie się miejsce na filiżanki, kieliszki i przekąski. To także sprawdzona podstawa dla dekoracyjnego wazonu ze świeżymi kwiatami, lampion i świece.  

Jakie atuty ma okrągła ława o średnicy 80 cm? Zachwyca przede wszystkim mocnym, metalowym stelażem. Przecinające się pod skosem „płozy” tworzą stabilną bazę w charakterystyczny X. Blat z dymionego szkła hartowanego zestawiono z czarnym stelażem. Ten duet sprawdzi się w towarzystwie czerwonej cegły, marmurku lub geometrycznych ozdób.

Ława Almeria sprawdzi się w gabinecie, salonie, przestrzeni komercyjnej i każdej innej, gdzie potrzebujesz miejsca do odpoczynku, debat, podpisania umów i ustawienia dekoracji.

Almeria A - wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 42 cm
Waga 16.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał metal/szkło
Kształt okrągły
Możliwość rozkładania nie