Ława Crystal – bursztynowa i zachwycająca

Szukasz nietuzinkowej ławy do swojego kąciku z kwiatami, wygodnym fotelem i lampą podłogową? Polecamy kompaktową ławę Crystal, która przykuje spojrzenia szklanym, bursztynowym blatem i srebrną podstawą. Całość prezentuje się niezwykle i stylowo.

Co wyróżnia ławę glamour? Przede wszystkim stabilne nogi i oprawa blatu, które wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. To ona tworzy idealną podstawę dla blatu ze szkła hartowanego, który jest ozdobą mebla. Jego bursztynowa kolorystyka ociepli wnętrze i sprawi, że jeszcze chętniej spędzisz czas mając ją w zasięgu ręki.

Ława o średnicy 55 cm może dopełnić kącik kawowy, stanąć przy fotelu, sofie lub narożniku. Tworzy idealne miejsce na wazon z kwiatami, lampion, świece lub kolorowe magazyny. My polecamy ją jako towarzyszkę spotkań przy kawie lub drinku. Zmieszczą się na niej również przekąski.

Ławę Crystal bardzo łatwo wpisać w przestrzeń salonu, biura i gabinetu. Ten praktyczny mebel pozwoli Ci stworzyć przytulną sekcję wypoczynkową. Może warto ustawić na niej lub obok zielone rośliny doniczkowe, które ożywią wnętrze?

Crystal B - wymiary
Średnica 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 12 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał stal/szkło
Kształt okrągły
Możliwość rozkładania nie