Ława Loren – szklany blat do dyspozycji

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do salonu, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny? Ustaw ławę Loren w pobliżu mebli tapicerowanych i z łatwością sięgaj po ulubione przekąski, aromatyczną kawę lub zimną lemoniadę.

Blat o wymiarach 100x60 cm (wys.51cm) wykonano z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 10 mm. Tym co go wyróżnia są zaokrąglone narożniki, dzięki czemu unikniesz zranień i uszkodzeń. Solidny korpus jest optymalną bazą dla blatu. Do dyspozycji pozostawiamy półkę – doskonałe miejsce na pilot, podręczne chusteczki higieniczne i magazyny.

Oferujemy paletę 3 kolorów, spośród których możesz wybrać wymarzoną ławę do salonu. Wybierz biały super połysk dedykowany do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan, który dobrze wygląda w towarzystwie bardziej klasycznych dodatków i beton – do loftowych i industrialnych kompozycji. W salonach BRW możliwość wyboru innego koloru na poszczególnych elementach: nogi-półka.

Ława Loren jest praktycznym dopełnieniem każdego salonu, ale z powodzeniem możesz ustawić ją w gabinecie, gdzie omawiasz umowy z klientami.

Właśnie tej ławy szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 51 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Endo