Ława Loren – szklany blat do dyspozycji

Szukasz sprawdzonych rozwiązań do salonu, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny? Ustaw ławę Loren w pobliżu mebli tapicerowanych i z łatwością sięgaj po ulubione przekąski, aromatyczną kawę lub zimną lemoniadę.

Blat o wymiarach 100x60 cm (wys.51cm) wykonano z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 10 mm. Tym co go wyróżnia są zaokrąglone narożniki, dzięki czemu unikniesz zranień i uszkodzeń. Solidny korpus jest optymalną bazą dla blatu. Do dyspozycji pozostawiamy półkę – doskonałe miejsce na pilot, podręczne chusteczki higieniczne i magazyny.

Oferujemy paletę 3 kolorów, spośród których możesz wybrać wymarzoną ławę do salonu. Wybierz biały super połysk dedykowany do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan, który dobrze wygląda w towarzystwie bardziej klasycznych dodatków i beton – do loftowych i industrialnych kompozycji. W salonach BRW możliwość wyboru innego koloru na poszczególnych elementach: nogi-półka.

Ława Loren jest praktycznym dopełnieniem każdego salonu, ale z powodzeniem możesz ustawić ją w gabinecie, gdzie omawiasz umowy z klientami.

Właśnie tej ławy szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 51 cm
Do pobrania