Ława Reno - miejsce na kawę i herbatę

Urządzając przestrzeń pokoju dziennego weź pod uwagę jego funkcjonalność. W ten sposób wydzielisz praktyczne strefy (wypoczynkową, rozrywkową) i zaaranżujesz je w funkcjonalny sposób. Pomoże w tym kolekcja Reno w stylu solidnym.

Bez czego trudno sobie wyobrazić salon? Bez praktycznej ławy! Reno zachwyca prostotą i funkcjonalnością. Prostokątny blat z profilowanymi krawędziami zapewnia miejsce na tacę z przekąskami, filiżanki kawy i wazon ze świeżymi kwiatami. Praktyczna półka, umieszczona pod blatem, to miejsce na czasopisma, pilot do telewizora czy laptopa, jeżeli zdarza Ci się pracować w salonie.  

Blat ławy do salonu jest pokryty folią utwardzoną, dzięki czemu zachowuje odporność na uszkodzenia, wynikające z codziennego użytkowania.

Na uwagę zasługuje ciepłe wybarwienie mebla w kolorze dąb april, które dopełni aranżację klasyczną i nieco bardziej nowoczesną.

Ławę Reno ustaw w sercu salonu, tuż przy narożniku lub sofie - stworzysz w ten sposób idealną sekcję wypoczynkową i miejsce na ugoszczenie swoich bliskich. To w pokoju dziennym przyjmujemy wizyty, częstujemy swoich gości ciastem i aromatyczną kawą. Kolekcja Reno stworzy efektowną zabudowę.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 45 cm
Waga 30.8 kg
Do pobrania