Ławka z pojemnikiem Cleo – ławka do przytulnie urządzonych wnętrz

W dużym, rodzinnym domu każdy z domowników ma coś do schowania. Są to zabawki, koce, książki, poduszki, prześcieradła. Gdzie znaleźć miejsce na te wszystkie rzeczy? Rozwiązanie tego problemu powinno być nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Właśnie taka jest ławka z pojemnikiem Cleo. Dzięki jasnemu wybarwieniu i drewnianym nogom prezentuje się ona niezwykle atrakcyjnie. Spore rozmiary produktu (80x40x44 cm) sprawiają, że we wnętrzu ławki możesz zmieścić wiele przedmiotów codziennego użytku.

Kiedy urządzasz mieszkanie, to chcesz, aby elementy wyposażenia wnętrz przetrwały długie lata. Propozycją dla Ciebie jest stylowa ławka z pojemnikiem. Jej nogi są wykonane z litego drewna kauczukowego, które wyróżnia się wyjątkowo pięknym wyglądem i solidnością.

Urządzasz salon lub jadalnię w stylu skandynawskim? Beżowa ława z pojemnikiem będzie się doskonale komponowała z białymi ścianami, popielatymi sofami i drewnianymi blatami. Siedzisko pokryte pikowaną tkaniną tapicerską będzie stanowić ciekawe urozmaicenie wystroju wnętrza.

Cleo - wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 44 cm
Waga 10.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał drewno/tkanina