Ławka Capella – praktyczny mebelek ze schowkiem

Ławka Capella to dość nietypowe połączenie siedziska i schowka na drobiazgi. Można powiedzieć, że to mebel jedyny w swoim rodzaju, który może znaleźć miejsce w przedpokoju lub korytarzu w domu tuż przy drzwiach wejściowych. Możesz wygodnie na nim usiąść i ubrać buty, a schowek może pomieścić rzeczy jak pasta do butów, szmatka do polerowania, łyżka i innych akcesoriów obuwniczych. W małym mieszkaniu może sprawdzić się jako dodatkowe siedzisko, a schowek jako miejsce na różne drobiazgi. Ławka Capella jest idealna do aranżacji retro, vintage, klasycznych.

Ławka Capella jest wykonana z drewna akacjowego, tkaniny i metalu. Stelaż ławki ma dość wysokie metalowe nogi, połączone na dole również metalowym elementem. Siedzisko pokryte jest tkaniną tapicerską, a schowek ma front z dekorem poziomych lameli. Kolory ławki to odcień szarego tundra Grey i czarny. Jej wymiary wynoszą: 130 × 37 × 62 cm.

Ta oryginalna ławka świetnie wygląda na tle kamiennej posadzki i ścian, a także w towarzystwie mebli z elementami metalowymi. Pasuje do różnej kolorystyki.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 37 cm
Wysokość 62 cm
Waga 58 kg
Do pobrania