Ławka Capella – praktyczny mebelek ze schowkiem

Ławka Capella to dość nietypowe połączenie siedziska i schowka na drobiazgi. Można powiedzieć, że to mebel jedyny w swoim rodzaju, który może znaleźć miejsce w przedpokoju lub korytarzu w domu tuż przy drzwiach wejściowych. Możesz wygodnie na nim usiąść i ubrać buty, a schowek może pomieścić rzeczy jak pasta do butów, szmatka do polerowania, łyżka i innych akcesoriów obuwniczych. W małym mieszkaniu może sprawdzić się jako dodatkowe siedzisko, a schowek jako miejsce na różne drobiazgi. Ławka Capella jest idealna do aranżacji retro, vintage, klasycznych.

Ławka Capella jest wykonana z drewna akacjowego, tkaniny i metalu. Stelaż ławki ma dość wysokie metalowe nogi, połączone na dole również metalowym elementem. Siedzisko pokryte jest tkaniną tapicerską, a schowek ma front z dekorem poziomych lameli. Kolory ławki to odcień szarego tundra Grey i czarny. Jej wymiary wynoszą: 130 × 37 × 62 cm.

Ta oryginalna ławka świetnie wygląda na tle kamiennej posadzki i ścian, a także w towarzystwie mebli z elementami metalowymi. Pasuje do różnej kolorystyki.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 37 cm
Wysokość 62 cm
Waga 58 kg
Do pobrania