Ławka Mokka– eleganckie połączenie złota i zieleni

Jeśli lubisz przebywać we wnętrzach pełnych blasku i wyposażonych w wygodne meble, to ławka Mokka jest propozycją dla Ciebie. Nogi ławki są wykonane z chromowanej stali wykończonej złotym kolorem, która podkreśla wytworny wystrój pomieszczenia. Złoty kolor metalowych części ławki jest zestawiony ze stonowaną zielenią tkaniny welwetowej, jaką pokryte jest siedzisko. Dzięki połączeniu tych dwóch barw, czyli złota i zieleni, wnętrze zyskuje zarówno elegancki, jak i przytulny charakter.

Stylowa ławka Mokka sprawdzi się zarówno w roli dekoracyjnej, jak i praktycznej. Ławkę możesz umieścić w przedpokoju, aby ułatwić sobie oraz pozostałym domownikom zakładanie i ściąganie obuwia. Ustaw ławkę w salonie, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsc do siedzenia, gdy goście przychodzą w odwiedziny. Siedzisko znajduje się na wysokości 46 cm, dzięki czemu z ławki mogą komfortowo korzystać osoby w każdym wieku.

Gustowna ławka z powodzeniem sprawdzi się podczas codziennego, częstego użytkowania, gdyż jest wykonana z wytrzymałych materiałów. Jej nogi, wyprodukowane z chromowanej stali, są odporne na działanie rdzy. Siedzisko pokryte welwetową tkaniną jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

Wymiary
Długość 97 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 46 cm
Waga 10.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar